Çılgın Çocuk
  FUTBOL
 
TURKCELL SÜPER LİG - PUAN DURUMU - Powered by Onbirim.com
 
  TAKIMLAR O G B M A Y P AV  
1. Sivasspor 29 17 9 3 46 19 60 27  
2. Beşiktaş 29 17 8 4 48 24 59 24  
3. Trabzonspor 29 15 8 6 40 28 53 12  
4. Galatasaray 29 15 7 7 51 33 52 18  
5. Fenerbahçe 29 14 6 9 50 31 48 19  
6. Bursaspor 29 13 9 7 38 31 48 7  
7. Kayserispor 29 10 11 8 29 21 41 8  
8. Ankaraspor 29 11 7 11 35 32 40 3  
9. Gaziantepspor 29 10 9 10 36 39 39 -3  
10. Gençlerbirliği 29 9 8 12 31 37 35 -6  
11. Antalyaspor 29 9 8 12 30 36 35 -6  
12. Eskişehirspor 29 8 9 12 36 39 33 -3  
13. Ankaragücü 29 9 6 14 31 42 33 -11  
14. Konyaspor 29 8 8 13 27 37 32 -10  
15. Denizlispor 29 9 5 15 33 44 32 -11  
16. Büyükşehir Bld. 29 8 6 15 28 41 30 -13  
17. Kocaelispor 29 7 5 17 38 60 26 -22  
18. Hacettepe 29 4 7 18 20 53 19 -33  
 
anelkahareket.gif
anelkahareket.gif
Anelka'dan muhteşem bir hareket.

(389
Görüntülemeler)

Fenerbahçe futbol takımı
Fenerbahçe futbol takımı
Fenerbahçe Takımı
(379 Görüntülemeler)
chelsea-fb.jpg
chelsea-fb.jpg
Chelsea-Fenerbahçe
(30 Görüntülemeler)
fbsukrusaracoglu.jpg
fbsukrusaracoglu.jpg
Şükrü Saraçoğlu Stadı
(289Görüntülemeler)
dahacokseygoreceksiniz.gif
dahacokseygoreceksiniz.gif
 
(279 Görüntülemeler)
 
erhangul.tr.gg/Galeri/kat-2.htm
 
(25 Görüntülemeler)
taraftar.gif
taraftar.gif
 
(231Görüntülemeler)
 
erhangul.tr.gg/Galeri/kat-2.htm
 
(214Görüntülemeler)
 
erhangul.tr.gg/Galeri/kat-2.htm
 
(20 Görüntülemeler)

<-Geri

 1  2  Devam -> 



Bu kategoride en iyi değerlendirilmiş resimler:

Yer Resim   Değerlendirme Oylar
1.   1,00 2
2.   1,00 2
3.   1,00 1
4.   1,00 1
5.   1,00 1



Renk açıklamaları:
Normal Şimdiye kadar hiç değerlendirilme yapılmamış
Yeşil 4,5 ya da daha iyi
Sarı 4,5 dan 3,5 a kadar
Koyu sarı 3,5 dan 2,5 a kadar
Turuncu 2,5 dan 1,5 a kadar
Kırmızı 1,5 dan daha kötü




<= Genel bakışa geri dön
 
 
  Bugün 17 ziyaretçi (39 klik) buradaydı.  
 Futbol  Champions League - Yarı Finaller
  :45 FC Barcelona Chelsea      
 
 
   

 Futbol İsveç Allsvenskan
  :00 IFK Göteborg Örebro SK 0-0    
 
 
   

 Futbol İsveç Div 1 - Güney
  :00 Västra Frölunda IF Kristianstads FF 2-1   Västra Frölunda IF
 
 
   

 Futbol İngiltere Lig 1
  :30 Scunthorpe Cheltenham      
 
 
   
  :45 Northampton Milton Keynes Dons      
 
 
   

 Futbol Danimarka Landspokalturneringen
  :00 FC København Nordvest FC 2-1   FC København
 
 
   

 Futbol Danimarka Viasat Sport Divisionen
  :00 Frem Køge 3-0
 
 
 
(0-0,3-0)
 
   
  :00 Viborg FC Amager 3-0
 
 
 
(0-0,3-0)
 
   

 Futbol Norveç Adeccoligaen
  :35 Alta Kongsvinger 0-0    
 
 
   

 Futbol Norveç 2:inci lig - 4
  :00 Korsvoll Bodø/Glimt 2 2-1
Korsvoll
 
 
(0-1)
 
   

 Futbol Arjantin Nacional B
  :00 Almagro Atlético Rafaela 0-3
 
 
 
(0-1,0-2)
 
        1' A. Visconti 0-1
 
20' H. Lillo
 
       
 
        25' F. Cravero
 
 
        27' F. Cravero
 
 
41' G. Klusener
 
       
 
56' J. Junco
 
       
 
71' G. Lobos
 
       
 
74' R. Díaz
 
       
 
        80' D. Depetris 0-2
 
        85' F. Fontanini 0-3
 
   
  :00 Talleres de Córdoba Belgrano      
 
 
   

 Hokey International Dünya Şampiyonası - Grup - A
  :15 Macaristan Belarus 1-3
 
 
 
(0-1,1-0,0-2)
 
1:42 V. Szelig
   2
       
 
        3:18 A. Kalyuzhny 0-1
 
        3:18 O. Antonenko ass.
 
        3:18 R. Salei ass.
 
5:51 A. Horvath
   2
       
 
25:14 I. Peterdi 1-1        
 
25:14 B. Ladanyi ass.        
 
25:14 M. Vas ass.        
 
35:10 B. Svasznek
   2
       
 
41:45 K. Palkovics
   2
       
 
51:35 V. Szelig
   2
       
 
        54:25 A. Ugarov 1-2
 
        54:25 A. Kalyuzhny ass.
 
        59:10 M. Grabovsky 1-3
 
        59:10 R. Salei ass.
 
        59:10 A. Kalyuzhny ass.
 
   
  :15 Kanada Slovakya      
 
 
   

 Hokey International Dünya Şampiyonası - Grup - B
  :15 Rusya İsviçre 4-2
 
 
 
(1-2,1-0,2-0)
 
2:19 V. Atyushov 1-0        
 
2:19 I. Kovalchuk ass.        
 
2:19 D. Grebeshkov ass.        
 
8:44 A. Frolov
   2
       
 
        9:46 R. Gardner 1-1
 
        9:46 S. Blindenbacher ass.
 
        9:46 I. Rüthemann ass.
 
9:46 A. Radulov
   2
       
 
        9:46 M. Streit
   2
 
13:28 I. Bryzgalov
   2
       
 
16:37 V. Vishnevsky
   2
       
 
        17:17 M. Plüss 1-2
 
        17:17 M. Streit ass.
 
        17:17 I. Rüthemann ass.
 
        23:27 T. Ziegler
   2
 
29:08 I. Kovalchuk 2-2        
 
29:08 S. Zinoviev ass.        
 
        30:02 A. Ambühl
   2
 
        41:18 F. Du Bois
   2
 
41:33 K. Gorovikov
   2
       
 
48:28 A. Morozov 3-2        
 
48:28 I. Kovalchuk ass.        
 
        49:35 S. Blindenbacher
   2
 
52:52 O. Tverdovsky
   2
       
 
59:45 A. Perezhogin 4-2        
 
   
  :15 Fransa Almanya      
 
 
   

 Hokey Amerika Birleşik Devletleri NHL - Play-offs
  :30 Calgary Flames Chicago Blackhawks 1-4
 
 
 
(0-2,0-1,1-1)
 
        2:20 P. Kane 0-1
 
        2:20 D. Byfuglien ass.
 
        2:20 K. Versteeg ass.
 
        10:11 A. Burish 0-2
 
        10:11 D. Byfuglien ass.
 
        10:11 K. Versteeg ass.
 
        34:57 B. Campbell 0-3
 
        34:57 P. Kane ass.
 
40:54 T. Bertuzzi 1-3        
 
40:54 J. Leopold ass.        
 
        59:55 D. Byfuglien 1-4
 
        59:55 S. Påhlsson ass.
 
        59:55 B. Seabrook ass.
 
   
  :30 Anaheim Ducks San Jose Sharks 4-1
 
 
 
(1-1,2-0,1-0)
 
        10:19 M. Michalek 0-1
 
        10:19 R. Blake ass.
 
        10:19 D. Boyle ass.
 
12:33 C. Perry 1-1        
 
12:33 C. Pronger ass.        
 
12:33 R. Getzlaf ass.        
 
33:03 T. Selänne 2-1        
 
33:03 S. Niedermayer ass.        
 
33:03 C. Pronger ass.        
 
34:26 M. Brown ass.        
 
34:26 R. Carter ass.        
 
34:26 F. Beauchemin 3-1        
 
57:06 R. Niedermayer ass.        
 
57:06 D. Miller ass.        
 
57:06 R. Getzlaf 4-1        
 
   

 Basketbol Amerika Birleşik Devletleri NBA Play-offs
  :00 Miami Heat Atlanta Hawks 71-81
 
 
 
(17-24,25-22,13-17,16-18)
 
   
  :30 New Orleans Hornets Denver Nuggets 63-121
 
 
 
(15-36,24-25,11-27,13-33)
 
   
  :30 L.A. Lakers Utah Jazz 107-96
 
 
 
(26-26,30-17,26-20,25-33)
 
   

 Hentbol İsveç Elitserien - Play-Kapalı
  :10 Guif Sävehof 5-7  
 
 
 
   
  :10 Hammarby Alingsås 8-10  
 
 
 
   

 Hentbol İspanya Liga Asobal
  :00 CAI BM. Aragón Octavio Pilotes Posada      
 
 
   

 Speedway İsveç Elitserien
  :00 Elit Vetlanda Västervik 11-7  
 
 
 
   
  :00 Indianerna Rospiggarna 15-9
 
 
 
(15-9)
 
   
  :00 Piraterna Lejonen 18-6
 
 
 
(18-6)
 
   
  :00 Vargarna Norrköping Ikaros Smederna 11-13
 
 
 
(11-13)
 
   

 Tenis Italya Masters Series Rome
  :45 D. Gimeno-Traver M. Youzhny  0-2
 
 
 
(5-7,4-6)
 
   
  :30 T. Robredo M. Safin  2-1
 
 
 
(2-6,7-6,6-2)
 
   
  :35 P. Kohlschreiber S. Bolelli  2-1
 
 
 
(4-6,6-1,6-0)
 
   
I :50 M. Zverev T. Berdych Set:3 6-5
 
 
 
(4-6,6-2)
 
   
  :15 R. Soderling M. Granollers  2-0
 
 
 
(6-3,6-0)
 
   
I :50 J. Benneteau J. Melzer Set:2 2-5
 
 
 
(6-3)
 
   
I :50 T. Bellucci F. Lopez Set:2 1-4
 
 
 
(4-6)
 
   
I :30 M. Fish I. Andreev Set:2 1-1
 
 
 
(6-3)
 
   
I :40 A. Seppi S. Querrey Set:1 3-3    
 
 
   
I :50 J. Tipsarevic J. Acasuso Set:1 1-1    
 
 
   
  :30 F. Fognini F. Volandri      
 
 
   
  :30 P. Mathieu D. Ferrer      
 
 
   
  :30 R. Stepanek F. Serra      
 
 
   
  :00 N. Almagro E. Gulbis      
 
 
   
  :30 A. Murray J. Monaco      
 
 
   
  :00 C. Rochus M. Cilic      
 
 
   
  :00 J. Tsonga R. Gasquet      
 
 
   
  :30 A. Montanes N. Djokovic      
 
 
   
  :30 F. Gonzalez J. Chardy      
 
 
   

 Tenis Fas Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meryem
  :30 A. Morigami F. El Allami Set:2 5-5
 
 
 
(2-6)
 
   
  :10 A. Pavlyuchenkova G. Voskoboeva Set:1 2-1  
 
 
 
   
C :00 L. Safarova N. Lalami      
 
 
   
C :00 P. Cetkovska Y. Wickmayer      
 
 
   
C :00 U. Unknown1 P. Mayr      
 
 
   
  :05 J. Groth P. Fondevila-Castro  2-0
 
 
 
(6-3,7-5)
 
   
  :05 L. Hradecka N. Lalami  2-0
 
 
 
(6-4,6-3)
 
   
  :05 N. Vierin M. Czink  1-2
 
 
 
(6-3,2-6,0-6)
 
   
  :05 P. Cetkovska E. Fernandez-Brugues  1-2
 
 
 
(6-2,4-6,2-6)
 
   
  :40 A. Medina Garrigues C. Pin  2-0
 
 
 
(6-1,6-1)
 
   
  :55 A. Keothavong M. Ani  2-0
 
 
 
(6-2,7-6)
 
   
  :20 C. Dentoni A. Kleybanova  0-2
 
 
 
(2-6,4-6)
 
   
  :25 V. Diatchenko P. Hercog  0-2
 
 
 
(1-6,2-6)
 
   
  :00 L. Dominguez Lino S. Cirstea  2-0
 
 
 
(6-3,6-4)
 
   
  :50 A. Rezai S. Peer  1-2
 
 
 
(4-6,6-2,4-6)
 
   
  :05 K. Zakopalova U. Radwanska  2-0
 
 
 
(7-5,6-2)
 
   
  :05 R. Vinci M. Duque Marino 2-1
 
 
 
(2-6)
 
   

 Tenis Almanya Porsche Tennis Grand Prix
  :15 A. Groenefeld E. Dementieva Set:2 2-3
 
 
 
(4-6)
 
   
  :15 S. Peng N. Li  0-2
 
 
 
(2-6,3-6)
 
   
  :35 A. Brianti T. Pironkova  1-2
 
 
 
(6-0,4-6,4-6)
 
   
  :05 A. Wozniak A. Radwanska  0-2
 
 
 
(6-7,0-6)
 
   
  :30 C. Wozniacki I. Benesova  2-0
 
 
 
(6-3,7-5)
 
   
  :00 A. Szavay A. Sugiyama  2-1
 
 
 
(6-3,2-6,7-6)
 
   
  :00 D. Safina S. Errani      
 
 
   
  :30 M. Rybarikova G. Dulko      
 
 
   
  :00 M. Bartoli K. Sprem      
 
 
   

 Futbol Polonya Puchar Polski
  :30 GKS Belchatow Odra Wodzislaw 0-2
 
 
 
(0-1,0-1)
 
        16' T. Moskal 0-1
 
        80' M. Wodecki 0-2
 
   

 
Powered by Score24  
 
  Bugün 2 ziyaretçi (8 klik) kişi burdaydı!  
 

Bu web sitesi ücretsiz olarak Bedava-Sitem.com ile oluşturulmuştur. Siz de kendi web sitenizi kurmak ister misiniz?
Ücretsiz kaydol